درباره ما

گروه صنعتی اکشن با سابقه نیم قرن فعالیت بعنوان اولین و تنها تولید کننده سنباده در خاورمیانه با بهره گیری از تکنولوژی آلمان و بکارگیری مهندسین ایرانی و خارجی متخصصص در صنعت سنباده ، فعالیت خود را بعنوان اولین و تنها تولید کننده این صنعت آغاز نمود و در خلال بیش از پنج دهه حضور مستمر بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده بوده است.

شرکت اکشن در سال 1383 جهت بازسازی و نو سازی ماشین آلات و توسعه و نیز تکمیل خطوط تولید خود دست به اقدامات متعددی زد و در سال 1386 با مدیریت جدید، پس از بکارگیری تکنولوژی نوین و خرید ماشین آلات جدید مجددا راه اندازی و در گام بعدی موفق به کسب گواهینامه ایزو 9001-2000 بین المللی گردید.

شایان ذکر است که محصولات قبلی اکشن صرفاً شامل سنباده فلینت و پارچه ای با سیستم باندینگ چسب حیوانی و دیسک فیبری بوده و تلاش پرسنل زحمتکش این مجموعه صنعتی بوده است. شرکت اکشن در راستای گسترش دامنه تنوع محصولات ساینده ، برای اولین بار موفق به تولید سنباده اسکاچی گردید که علاوه بر مصارف صنعتی دارای کاربرد خانگی نیز می باشد. 

شركت اكشن در سال 1349 با هدف توليد سنباده و با استفاده از تكنولوژي و ماشين آلات ساخت معتبرترين كارخانجات آمريكايي و اروپايي تاسيس گرديد.

شركت اكشن با افتخار مدعی تنها توليد كننده تمامی انواع سنباده در خاورميانه با همكاری شركت معظم كاربوراندوم بوده است.

شركت اكشن توليد كننده انحصاري تمام سنباده ها با كيفيتي برتر در اشكال رول، ورق، ديسك و ساير سنباده در گونه هاي مختلف براي استفاده در انواع صنايع و مصارف عمومي وتخصصي ميباشد. محصولات ما در موارد ساينده ها، براق كننده ها، سنباده زني ،پرداخت، لايه برداري وساير مصارف صنعتي در صيقل كاري بر روي سطوح مختلف سخت، نيمه سخت ونرم از قبيل فولاد ضد زنگ ، فلزات آهني و غير آهني ، چوب ، لاستيك و پلاستيك ، شيشه ويا هر مشخصه ديگري بر اساس نوع مصرف وسفارش مشتري قابل توليد وعرضه ميباشد.

 

اين افتخار صرفا” براي شركت اكشن وجود دارد كه بعنوان توليد كننده انحصاري سنباده در ايران با ارائه محصولي با كيفيت ممتاز و هم سطح و در اغلب مواقع بالاتر از انواع مشابه خارجي در خدمت صنايع كشور باشد.