سنباده کاغذی

 

سنباده پوست آب Water Proof Abrasive Paper سنباده پوست آب ساینده ای بر پایه کاغذ ضد آب لاتکس و یا کرافت با ریگهای ساینده سیلیکون کارباید و یا آلومینیوم اکساید است که توان عملیات سنباده کاری در محیط های مرطوب و کاملا خیس را دارا می باشد . این سنباده با ویژگی خاص سیستم باندینگ معمولا دارای طول عمری بالاتر نسبت به سایر ساینده های دیگر می باشد .

موارد استفاده : خش گیری و لایه برداری از سطوح فلزی ، چوبی ، لاستیکی ، پلاستیکی ، گچی ، فولادی و نیز پرداخت آنها جهت عملیات رنگ کاری و آبکاری

 

سنباده کاغذی ( فلينت ) Flint Paper سنباده فلينت ساینده تخصصی جهت لایه برداری از انواع سطوح گچی ، رنگی و چوبی بر پایه کاغذ کرافت با استفاده از ریگ کریستال کوارتز می باشد که با توجه به نوع مواد بکار گرفته در ساخت آن علاوه بر کارآیی مناسب دارای صرفه اقتصادی فراوان در مقایسه با بکارگیری سایر ساینده های هم تراز از جمله سنباده پوست آب می باشد.

موارد استفاده : این محصول با قابلیت استفاده در کلیه سطوح گچی قبل از عملیات رنگ کاری و پس از بتونه کاری در نقاشی ساختمان و همچنین تسطیح چوبی در صنایع مبلمان و ورق های نئوپانی و آماده سازی برای رنگرزی به کار گرفته می شود.