معرفی کارخانه اکشن

گروه صنعتی اکشن، با نیم قرن سابقه درخشان، در سال 1349 بعنوان اولین و تنها تولید کننده سنباده در خاورمیانه تاسیس گردید. این شرکت با هدف توليد سنباده با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی کشور آلمان، ماشین آلات ساخت معتبرترین کارخانجات آمریکایی و اروپایی و با همکاری مهندسین متخصص ایرانی و خارجی، در صنعت سنباده، فعالیت خود را  آغاز و با حضور موثر و مداوم در  5 دهه، بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است.

با تصمیم امید اخباراتی بعنوان مدیر جدید و رییس هیئت مدیره شرکت اکشن، در سال 1386 به منظور بازسازی و نو سازی ماشین آلات، اقدام به توسعه خطوط تولیدی شرکت نمود که سرانجام موفق به کسب گواهینامه ایزو 9001-2000 بین المللی گردید.

شایان ذکر است محصولات قبلی شرکت اکشن که با تلاش مستمر پرسنل زحمتکش این مجموعه صنعتی تولید شده است، صرفاً شامل سنباده فلینت و پارچه ای با سیستم باندینگ چسب حیوانی و دیسک فیبری، بوده است.

در راستای گسترش و توسعه دامنه تنوع محصولات ساینده ، برای اولین بار موفق به تولید سنباده اسکاچی گردید که علاوه بر مصارف صنعتی، کاربرد خانگی نیز دارند.

از جمله اهداف ترسیم شده توسط مدیر و رییس هیئت مدیره این شرکت، برنامه واردات سنباده از خارج به ایران می باشد.

امروز شركت صنعتی اكشن با افتخار مدعي تنها توليد كننده تمامي انواع سنباده در خاورميانه با همكاري شركت معظم كاربوراندوم می باشد.

شركت اكشن توليد كننده انحصاري تمام سنباده ها با كيفيتي برتر در اشكال رول، ورق، ديسك و ساير سنباده در گونه هاي مختلف براي استفاده در انواع صنايع و مصارف عمومي و تخصصي است. محصولات این شرکت در موارد ساينده ها، براق كننده ها، سنباده زني ،پرداخت، لايه برداري و ساير مصارف صنعتي در صيقل كاري بر روي سطوح مختلف سخت، نيمه سخت و نرم از قبيل فولاد ضد زنگ، فلزات آهني و غير آهني، چوب، لاستيك، پلاستيك، شيشه و يا هر مشخصه ديگري بر اساس نوع مصرف و سفارش مشتري قابل توليد و عرضه مي باشد.

از جمله اهداف و چشم انداز این شرکت در آینده تولید اسکاچ، می باشد.

محل جدید کارخانه اکشن، به دورسون آباد انتقال یافته است.

اين افتخار صرفا” براي شركت اكشن، بعنوان توليد كننده انحصاري سنباده در ايران وجود دارد که با ارائه محصولي با كيفيت ممتاز و همسطح و در اغلب مواقع بالاتر از انواع مشابه خارجي در خدمت صنايع كشور می باشد.